ArabicEnglishRussianTurkish
ArabicEnglishRussianTurkish

KULAK ARKASI (BTE)
İŞİTME CİHAZLARI

Kulağın arkasına takılır ve bir boynuz ile kulağın üst kısmına takılır. Hafif ve orta derecede işitme kaybı için uygun olan modeller, ileri derecede işitme kaybı için de uygundur. Kulak arkası işitme cihazları , şık bir şekilde ekstra güç arayan kişiler için mükemmel bir seçimdir.

İşitme kaybı derecesi ileri seviyede olan ve kulak kanalı dar boyutlardaki hastalarımız için kulak arkası (BTE) işitme cihazlarını önermekteyiz. İşitme cihazında olması gereken tüm özel parçalar kulağın arkasına yerleştirilen küçük cihazın içindedir. Her hastaya özel olarak üretilen kulak içi hoparlör aygıtı kalıbı ve ona bağlı olan kablosu, yüksek kalitedeki sesi kulağınıza doğrudan aktarır.

BTE model kulak arkası işitme cihazlarımız ile rahat bir şekilde ses ayarı ve programlama yapabilirsiniz.

Kulak içi ya da kanal içi işitme cihazı BTE modelleri için boyut ve tasarımı ile benzerlik gösterir. Fakat cihaz yerine kulak ucuna yerleştirildiğinden daha küçüktür. Eğer orta-ileri derecede işitme kaybı yaşıyorsanız, bu tip işitme cihazları isin için daha faydalı olacaktır.

İzmir'de Kulak Arkası İşitme Cihazı Satan Firma

İlk defa bir işitme cihazı ile tanışacaksanız bu olayın zorluğunu iyi biliyoruz. Hem kullanım hem de seçim açısından sizlere en iyi şekilde yardımcı olmak için İşitme Cihazları ekibi olarak her gün mağazamızda hazır bekliyoruz. 

Ayrıca tüm modellerimiz hakkında bilgi edinmek için elektronik kitapçığı inceleyebilirsiniz.

Ürünlerimizi ücretsiz test etmeye ne dersiniz?

Randevu oluşturabilir ya da bize whatsapp'tan yazabilirsiniz.