ArabicEnglishRussianTurkish
ArabicEnglishRussianTurkish

HANGİ İŞİTME CİHAZINI SEÇMELİYİM?

Mağazamıza gelen, iletişim kanallarımızdan bilgi almak isteyen herkesin aklına takılan ilk soru için ışık tutan bir sayfa hazırladık.
İşitme cihazı seçerken nelere dikkat etmeliyim?

HANGİ İŞİTME CİHAZINI SEÇMELİYİM?

HANGİ İŞİTME CİHAZINI SEÇMELİYİM?

İşitme cihazı kullanan insanların birçoğu dışarıdan nasıl göründüğü ile ilgilenmektedir. Aslına bakarsanız ister kulak arkası işitme cihazı, isterseniz de kulak içi işitme cihazı tercih edilsin markamız için tüm modeller rahatsız etmeyen, göze çarpmayan, şık şekilde tasarlanmış üst düzey cihazlardır.

Sante Park İşitme Cihazları merkezimizde, işitme uzmanımız sizinle doğrudan ilgilenerek en doğru seçimi yapabilmeniz için yardımcı olur. İşitme testi yaptırmanızın ardından uzmanımız, talebinize uygun işitme cihazını sizinle beraber belirler. Hayatınızın normal akışına en iyi uygun sağlayacak cihazı belirlerken birinci kriterimiz ise işitme kaybının önüne geçmektir.

İzmir'de Kulak Arkası İşitme Cihazı Satan Firma

İlk defa bir işitme cihazı ile tanışacaksanız bu olayın zorluğunu iyi biliyoruz. Hem kullanım hem de seçim açısından sizlere en iyi şekilde yardımcı olmak için Sante Park İşitme Cihazları ekibi olarak her gün mağazamızda hazır bekliyoruz. 

Ayrıca tüm modellerimiz hakkında bilgi edinmek için elektronik kitapçığı inceleyebilirsiniz.

Ürünlerimizi ücretsiz test etmeye ne dersiniz?

Randevu oluşturabilir ya da bize whatsapp'tan yazabilirsiniz.